header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur mail
Jeroen Kriele Voorzitter lid mail
Margriet Broekman Secretaris lid mail
Martijn Touw Penningmeester lid mail
Frank Harteloh Hockey Technische Zaken I lid mail
Klaas Louis Springer Hockey Technische Zaken II lid mail
Freek Hermkens Accommodatie en Horeca lid mail
Accommodatie en beheer
Klusteam
René Exel Lid lid
Jan sybren Boersma Lid lid
Thijs van Lieshout Lid lid
Commissie Veilig Sport Klimaat mail
Erik Rovers Voorzitter lid
Monique Verheyen Vertrouwenspersoon lid mail
Benine van der Maarl Lid lid
Lisanne van Rooijen Lid lid
Vacature Lid lid
Communicatie en PR mail
Vacature Voorzitter lid
Cecile Spijk Interne Communicatie Fifomail lid mail
Vincent Andriessen Interne Communicatie lid
Vacature Interne Communicatie lid
Vacature Externe communicatie lid
Karin Müller Webredacteur (website) social media lid
Vacature Huisstijl en Vormgeving lid
Luc Hengst Systeembeheer Lisa en Google Apps lid
Jithesh Chalikandy Systeembeheer Lisa en Google Apps lid
Jasper de Leuw Systeembeheer Lisa en Google Apps lid mail
Coronacommissie
Martijn Touw Voorzitter lid
Elma Verheul-Snijder Lid lid
Freek Hermkens Lid lid
Evenementencommissie mail
Vacature Voorzitter lid
Lotte Knottnerus Lid lid
Vacature Lid lid
Jongste Jeugd Evenementencommissie mail
Judith van Maarseveen Voorzitter O10 / O12 lid
Esther Bles Lid O10 / O12 lid
Karen Ramakers Lid O10 / O12 lid
Marjon van der Meer Lid O10 / O12 lid
Martha Moorlag Lid O10 / O12 lid
Sanne van Heteren Lid O8 / O9 lid
Yvette van der Pluijm Lid O8 / O9 lid
Fondsenwerving en Sponsoring mail
Christiaan van Kouwen Voorzitter lid telefoon mail
Edze Visscher Secretariaat lid mail
Vacature Acquisitie/Beheer lid
Steven Klaren Acquisitie/Beheer lid mail
Guido Kouwenhoven Acquisitie/Beheer lid mail
Arjan Sondervan Acquisitie/Beheer lid mail
Arnout Los Acquisitie/Beheer lid
Joost Gerritsen Clubkleding lid mail
Vacature Acquisitie/Beheer lid
Vacature Interne Communicatie lid
Vacature Projecten lid
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie mail
Jelka Bröcheler Voorzitter lid mail
Luc te Boekhorst CS+ lid
Ernst Kappert Coördinator buddy traject lid mail
Niels Kruize Coördinator buddy traject en Betaalde scheidsrechter lid mail
Christy Hillebrink Planner lid
Michiel Bollen Planner zaterdag/zaal lid mail
Herman Mensinga Planner lid
Miriam Camps-Atsma Examencoördinator lid
Regina Groot Examencoördinator lid mail
FifoCorner mail
Maaike Calame - van Oosterbos FifoCorner Coordinator lid
G-Hockey commissie mail
Patrick de Bruijn Voorzitter lid
Ilja Udo Secretaris lid
Tom Hoftijzer Hoofdtrainer G-hockey lid
Nicole Leeuwenburgh Lid lid
Tom Hoftijzer Lid lid
Vacature Lid lid
Jeugdtrainers mail
Ines Di Lollo Planner lid
Saskia de Koning Planner lid
Jongste jeugd commissie mail
Nienke Visscher Voorzitter lid
Pascalle Gerritsen Voorzitter lid mail
Anders de Boer Secretaris lid mail
Ay ling Hwan Categorieleider MO12 lid
Maarten de Fluiter Categorieleider MO10 lid
Sophie Macco- Bruens Categorieleider MO9 lid
Emmy Bijen Categorieleider MO8 lid
Yvonne Maas Categorieleider M07 lid mail
Femke Dijkstra Categorieleider JO12 lid mail
Maarten de Fluiter Categorieleider JO10 lid
Lisette Werkman Categorieleider JO9 lid telefoon
Cécile Ravesloot Categorieleider JO8 lid
Arnold Kraan Categorieleider JO7 lid mail
Vacature Categorieleider E-1e jaars lid
Juniorencommissie mail
Arjen Huisman Voorzitter lid
Erik Smulders Categorieleider MO16 (MB) lid
Erik Smulders Categorieleider MO18 (MA) lid
Marie-Simone Stegen-Stehower Categorieleider MO14 (MC) lid
Josanne Ganzevles Categorieleider JO18 (JA) lid
Josanne Ganzevles Categorieleider JO16 (JB) lid
Maureen van Baren Categorieleider JO14 (JC) lid
Materialencommissie mail
Saskia van den Akker Voorzitter lid
Kurtis Payne Lid lid
Ad Blommestein Lid lid
Lisette Visser Lid lid mail
Henk Termeer Lid lid
Marleen Sneep Lid lid mail
Medische commissie
Marijn van der Ploeg Lid lid mail
Marjoke Hansen Lid lid
Marlous Koningsveld Lid lid
Seniorencommissie mail
Sandra de Schutter Voorzitter lid mail
Bart Veenemans Senioren: Heren lid mail
Jessica Sprang Senioren: Dames lid mail
Bart Veenemans Veteranen lid mail
Judith Peters Veterinnen lid mail
Feike Wierda Trimhockey lid mail
Vacature Trimhockey lid
Vacature Coördinator ledenwerving en behoud lid
Judith Peters Hockey 7 lid mail
Marijke Lijzenga Evenementen coördinator lid mail
Agnes Peijster Evenementen coördinator lid mail
Zander Wynjeterp Coördinator Jong Senioren lid mail
Technische commissie
Robert van der Toorn Technisch Manager lid mail
Erik Verhagen Assistent Technisch Manager lid mail
Christian Cavallet Technisch Manager Top Teams lid
Bert Ramackers BTC keepers lid mail
Aquiles Siebelink BTC O18/O16/O14-jeugd en jong senioren lid
Erik Verhagen BTC O18/O16/O14-jeugd en jong senioren lid
Jesse Martens BTC O12/O10/O9/O8/O7 lid
Patrick van Basten BTC O12/O10/O9/O8/O7 lid
Paul van Praagh TC lid begeleiding coaches + train-de-trainer lid
Tophockey commissie mail
Menno Buursema Voorzitter lid
Ingrid Leijtens Lid lid
Wout Hesen Lid lid
Wedstrijdsecretariaat
Thijs de Wilde Wedstrijdsecretaris Senioren lid mail
Karina Wirschell Wedstrijdsecretaris Senioren lid mail
Arjen Huisman Wedstrijdsecretaris zaalhockey lid mail
Bouk Zelissen Wedstrijdsecretaris zaalhockey lid mail
Daphne Neratzoulis Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd en Junioren lid mail
Saskia Wevers Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd en Junioren lid mail
Miriam Hermkens-janssen Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd en Junioren lid mail
An Huisman Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd en Junioren lid mail
Cindy Nankoe Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd en Junioren Wedstrijdsecretaris zaterdag lid mail
Zaalhockeycommissie mail
Mariska van Leeuwen Voorzitter lid
Nienke Visscher Lid lid
René Exel Lid lid
Steven de Rooij Lid lid
Raymond van den Tempel Lid lid
Jan sybren Boersma Lid lid
Martin Schapendonk Lid lid
Lisette Kruijs Lid lid
Pieter Koningsveld Lid lid
Kevin de Jong Lid lid
Hockeykantoor mail
Eline Jongerius Verenigingsmanager lid mail
Wieneke Scheffers Medewerker Hockeykantoor lid mail
Wieneke Scheffers Ledenadministratie lid telefoon mail
Kascommissie
Theo Brave Voorzitter lid
Miriam Hermkens-janssen Lid lid
Rene Zimmerman Lid lid
Joost Toussaint Lid lid
Michiel Bremmers Lid lid
Tuchtcommissie mail
Evelien van Willigen Voorzitter lid
Danielle Kikken Lid lid
Saskia de Koning Lid lid
Danielle van der Zon Lid lid
Harwin Lamers Lid lid
Hella Koenis Lid lid
Katja Groenendaal Lid lid
Vrijwilligersdesk mail
Alfred Timmer Lid lid
Marco Blok Voorzitter lid
Laurens Thiele Lid lid